Etusivu
Asiakaspalvelu (8 - 16): 010 430 3490 asiakaspalvelu@suomitrading.fi

Monipuolista Tukkukauppaa!

Ostoskori:

0 kpl - 0,00 €
Ostoskori on tyhjä.

0

Yhteystiedot

Suomi Trading Oy
Areenakatu 7
37570 Lempäälä


Asiakaspalvelu (8-16):

010 430 3490

asiakaspalvelu@suomitrading.fi

Asiakaspalvelu on avoinna arkisin klo 8-16. Muuna aikana voit jättää viestin vastaajaan.
Muista kertoa yhteystietosi, mikäli haluat että olemme sinuun yhteydessä.

 


MYYNTI

 

Jari Poikola

Toimitusjohtaja

010 430 3492

jari.poikola@suomitrading.fi

 

Antti Korhonen

Myyntipäällikkö

010 430 3898

antti.korhonen@suomitrading.fi

 

Topias Vuorma

Myyntiedustaja

Uusimaa ja Varsinais-Suomi

010 430 3496

topias.vuorma@suomitrading.fi

 

 

Tommi Orjala

Myyntiedustaja

Pohjois-Suomi

010 430 3094

tommi.orjala@suomitrading.fi

 

Pekka Kärkkäinen

Myyntiedustaja

040 346 5994

pekka.karkkainen@suomitrading.fi

 

Antti Pitkälampi

Myyntiedustaja

010 430 3891

antti.pitkalampi@suomitrading.fi

 

 

Laura Rautaoja

Sales Support Manager

050 420 3404

laura.rautaoja@suomitrading.fi

 

 

Nina Kirsilä

Myyntisihteeri

010 430 3494

nina.kirsila@suomitrading.fi

 

Aija Keisala

Myyntisihteeri

010 430 3494

aija.keisala@suomitrading.fi

 

Janette Kellokoski

Myyntisihteeri

010 430 3494

janette.kellokoski@suomitrading.fi












MAAHANTUONTI, VALIKOIMA JA TUOTEKEHITYS

 

Jari Lappalainen

Tuontijohtaja

010 430 3283

jari.lappalainen@suomitrading.fi

 

Kirsi Rautiainen

Tuontipäällikkö

010 430 3554

kirsi.rautiainen@suomitrading.fi

 

Pekka Liukkonen

Tuotepäällikkö

010 430 3078

pekka.liukkonen@suomitrading.fi

 

Hans Lappalainen

Tuotepäällikkö

010 430 3218

hans.lappalainen@suomitrading.fi

 

Petri Poikola

Tuotepäällikkö

010 430 3468

petri.poikola@suomitrading.fi

 

Jussi Turunen

Tuotepäällikkö, Anar

010 430 3239

jussi.turunen@suomitrading.fi

 

 

Sanna Pylväs

Tuotepäällikkö

050 420 2501

sanna.pylvas@suomitrading.fi

 

Jenni Saarenpää

Tuontisihteeri

010 430 3097

jenni.saarenpaa@suomitrading.fi