Etusivu
Asiakaspalvelu (8 - 16): 010 430 3490 asiakaspalvelu@suomitrading.fi

Monipuolista Tukkukauppaa!

Ostoskori:

0 kpl - 0,00 €
Ostoskori on tyhjä.

0

Yhteystiedot

Suomitrading

Areenakatu 7
37570 Lempäälä

Asiakaspalvelu (8-16):

010 430 3490

asiakaspalvelu@suomitrading.fi

Asiakaspalvelu on avoinna arkisin klo 8-16. Muuna aikana voit jättää viestin vastaajaan.
Muista kertoa yhteystietosi, mikäli haluat että olemme sinuun yhteydessä.

 


MYYNTI

 

Jari Poikola

Myyntijohtaja

010 430 3492

jari.poikola@suomitrading.fi

 

Topias Vuorma

Aluemyyntipäällikkö

Uusimaa ja Varsinais-Suomi

010 430 3496

topias.vuorma@suomitrading.fi

 

Antti Korhonen

Myyntiedustaja, verkkoliiketoiminta

Etelä-Suomi

010 430 3898

antti.korhonen@suomitrading.fi

 

 

Tommi Orjala

Myyntiedustaja

Pohjois-Suomi

010 430 3094

tommi.orjala@suomitrading.fi

 

Pekka Kärkkäinen

Myyntiedustaja

040 346 5994

pekka.karkkainen@suomitrading.fi

 

 

 

Vesa Jääskeläinen

Myyntiedustaja, pienkone ja moottori

Koko Suomi

0400 560 660

jr-markkinointikanava@hotmail.com

 

 

 

Laura Rautaoja

Myyntikoordinaattori

050 420 3404

laura.rautaoja@suomitrading.fi

 

 

 

Nina Kirsilä

Myyntisihteeri

010 430 3494

nina.kirsila@suomitrading.fi

 

 

Joona Kärkkäinen

Jälkimarkkinointi

010 430 3337

joona.karkkainen@suomitrading.fi

 

 

 

Keskusvarasto

Harri Kukkonen

010 430 3404